Понеділок, 28.05.2018, 02:25
Гість | "Гости" Гість | RSS


Наша адреса

Хмельницька область,
Деражнянський район,
м. Деражня,
вул. Лесі Українки, 9


тел. (03856) 2-16-60
E-mail: dernvk@gmail.com

Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 8086
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
счетчик посещений
Форма входу
Корисні посилання






МАН, олімпіади


Про результати проведення шкільних предметних олімпіад та результати участі в районних олімпіадах у

2012-2013 р

Про результати проведення шкільних предметних олімпіад та результати участі в районних олімпіадах у 2011-2012 н.р








Про результати проведення шкільних предметних олімпіад та результати участі в районних олімпіадах у 2010-2011 н.р
 
Участь учнів в шкільних олімпіадах показано в таблиці:
 
Предмет
6 клас
7 клас
8 клас
9 клас
10 клас
11 клас
Кількість учнів
В сер. на клас
В сер.на гр. класу
% до учнів з ВРЗ
Українська мова та літер.
 
5
6
4
4
6
25
7
5
60
Англійська мова
 
 
 
6
9
5
20
5
7
47
Французька мова
 
 
 
5
5
2
12
8
4
44
Історія
 
 
11
12
7
9
39
3
10
100
Правознавство
 
 
 
11
6
5
22
4
7
96
Математика
11
9
8
5
10
6
49
4
8
86
Інформатика
 
 
2
2
1
 
5
21
2
100
Географія
 
4
4
4
5
4
21
8
4
70
Економіка
 
 
 
 
4
4
8
 
 
 
Фізика
 
22
16
11
6
3
58
3
12
100
Хімія
 
 
10
15
8
5
38
3
10
90
Біологія
 
 
10
14
8
10
42
3
11
60
Трудове навчання
5
3
5
2
 
 
15
10
4
41
Швейна справа
Педагогіка і психологія 
Російська мова і літер. 
Астрономія 
Екологія
Разом:
 
 
 
 
 
16
 
 
 
 
 
43
3
 
 
 
 
75
8
 
5
3
 
107
 
6
3
 
5
87
10
2
3
 
3
77
21
8
11
3
8
405
5
 
4
7
100
 
 
 
 
 
Аналіз показує, що найбільше учнів щодо кількості тих, хто навчається на 10-12 балів взяли участь з таких предметів, історія (100%), правознавство (96%), математика (86%), інформатика (100%), хімія (90%), фізика (100%), швейна справа (100%). Загалом зацікавленість учнів шкільними олімпіадами зросла тобто зросла мотивація навчальної діяльності і вчителі удосконалюють форми проведення, використовуючи сучасні технології. Організовано взяли участь в II етапі предметних олімпіад учні НВК. Досягнення учнів в районних олімпіадах представлені в таблиці:
Всього в райоонних олімпіадах взяли участь 34 учні і вибороли 40 призових місця, що складає 74%, з яких I місця – 12 (22%), II місця - 12 (22%), III місця – 16 (30%).
Тільки призові місця мають представлені команди з французької мови, економіки, швейної справи, інформатики, психологи та педагогіки, російської мови та літератури, астрономії, екології. По три І місця мають учні з французької мови, по два І місця з біології, по одному і місці з української мови та літератури, математики, інформатики, географії, економіки, російської мови та літератури, астрономії» немає кожного першого місця з англійської мови, історії, правознавства, фізики, хімії, трудового навчання, швейної справи, екології, педагогіки та психології.
Найкращі результати показали учні, які представляли район на обласних олімпіадах:
«4 - Б» гімн. клас – Гайдай Саша – математика, географія.
10 клас - Кузьміна Олена - біологія, інформатика
11 клас – Ткачук Коля - економіка
9-А клас - Лоран Тая - французька мова
10 клас - Саковський Ростислав - французька мова
11 клас — Дума Тетяна — французька мова, біологія.
9-А клас - Чекурда Любов - російська мова та література.
9 – А клас – Ярмолюк Женя - астрономія
В цьому навчальному році команди предметних олімпіад виступили краще ніж у попередньому році, призових місць на 8 більше, хоча і збільшилась кількість олімпіад на 4.
Так перших місць 12, що на одне більше, других - 12, що на одне більше, як в попередньому році, третіх - 16, на 6 місць більше, ніж торік. Але окремі учні показали дуже низькі результати з окремих предметів:
Відмічено змістовну, якісну роботу по підготовці учнів до районних олімпіад учителів: Ліпінської Н.О., Балабух О.А., Назаренко Л.В., Мандебури С.П., Гжегожевської А.В., Настуняка М.О., Лоран Н.Б., Усатої О.І., Сунік Г.І.; учням школи, які зайняли 1 місця на районних олімпіадах оголошено подяку: Гайдаю Олександру, Кузьміній Олені, Ткачуку Колі, Лоран Таїсі, Саковському Ростиславу, Думі Тетяні, Чекурді Любі, Ярмолюку Євгену.
 
У 2010-11 н. р. роботи МАН писало 9 учнів з різних предметів:
  1. Історія - Дума Тетяна (11 клас), вчитель Лавренюк Н. І. (2 обласне місце)
  2. Історія - Гура Юлія (9 клас), вчитель Лавренюк Н. І..
  3. Історія - Довгань Світлана (9 клас), вчитель Лавренюк Н.І.
  4. Хімія - Ткачук Коля (11 клас), вчитель Настуняк М. О.
  5. Математика - Атаманський Андрій (11 клас), вчитель Ільніцька О. М.
  6. Біологія - Кузьміна Олена (10 клас), Мандибура С. П.(2 обласне місце)
  7. Українська література - Маньковська Ярослава(9 клас), вчитель Бехта Л. М.
  8. Психологія - Черкаська Світлана (11 клас), вчитель Матус Р. І.
  9. Психологія - Романова Діана (11 клас), вчитель Матус Р. І.
Також цього року проходив етап заочної МАН з інформатики, де взяло участь 3 учні нашої школи:
  1. Романова Діана (11 кла) - 2 обласне місце.
  2. Кузьміна Олена (9 клас).
  3. Балаушко Марина (11 клас).
 
 
Пошук
Погода у Деражні
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
ВКонтікті
Соціальні мережі
Кондратюк Д. А.
40
Старший оперуповноважений сектору кримінальної поліції в справах дітей Деражнянського РВ УМВС України в Хмельницькій області
Моб. тел. 0673540866

Деражнянська ЗОШ І-ІІІ ст. №2 © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz